ЮРІЙ СВІДЕРСЬКИЙ
ЮРІЙ СВІДЕРСЬКИЙ
Лікую варикоз, прибираю судинні зірочки та сіточки на ногах

Юрій Свідерський

Лікую варикоз, прибираю судинні зірочки та сіточки на ногах
За моїми плечима - 15 років досвіду, тисячі успішних операцій та винаходи у сфері лікування занедбаних стадій варикозу. Я навчався у Відні, Братиславі та Дюсельдорфі, щоб оволодіти сучасними методиками лікування. У 2021 році заснував "Флебологію Свідерського" - клініку, яка спеціалізується на хворобах судин.
В 2000 році я закінчив Тернопільський медуніверситет, потім - працював відділенні судинної хірургії. Пройшов шлях від лікаря-інтерна до завідуючого відділенням. Далі - навчання у Відні, Братиславі й Дюсельдорфі, де оволодів новітніми методиками лікування варикозу
За моїми плечима - 15 років досвіду, тисячі успішних операцій та винаходи у сфері лікування занедбаних стадій варикозу. У 2021 році заснував "Флебологію Свідерського" - клініку, яка спеціалізується на хворобах судин.
Як склеротерапія прибириає некрасиві судини
Відповіді на часті питання про склеротерапію
Як відбувається процедура? Які наслідки?
Через тонку голку я ввожу препарат склерозант, який миттєво склеює хворі судини. Після чого, кров перестає поступати в уражену ділянку. Відповідно, вражена судина перестає бути помітною.
Як довго проходить операція? Це боляче?
Прийом триває від 30хв. Залежно від розміру та особливостей ваших судинок. Процедура майже безболісна. Майже, тому що єдине, що ви відчуєте - проникнення голки у шкіру (але комарі іноді болючіше кусають).
Як підготуватися до процедури?
Спеціальної підготовки склеротерапія не потребує, але є деякі рекомендації: за два-три дні відмовтесь від шкідливих звичок, повідомте мене, якщо приймаєте гормональні препарати. І обов`язково приходьте у гарному настрої!
Що робити після процедури?
Влаштуйте собі прогулянку протягом 30-60 хв. Намагайтеся не стояти довго на одному місці. Відмовтеся від гарячої ванни, лазні та сауни до 2х місяців. Уникайте прямих сонячних променів.
Як швидко чекати на результат?
Стовідсоткового результату миттєво не очікуйте. Повний ефект від склеротерапії починає проявлятися у кожного по-різному. В середньому, від 1,5 до 4 місяців.
Судинні сіточки та зірочки - це проблема?
В 90% - це виключно естетична проблема. Але якщо крім зовнішнього вигляду вас турбують інші симптоми - важкість та набряк у ногах - мерщій до лікаря.
Важливо!
Судинні зірочки та сіточки, найчастіше, - суто косметична проблема. Але все ж таки - це судини. Тому якщо ви вирішили їх позбутися - зверніться до флеболога. Досвідчений лікар точно розуміє, що він робить.
Перший крок до здорових і красивих ніг
Перший крок - це консультація. Її вартість - 400 грн. Я проведу огляд, УЗД судин і після цього ми можемо братись за лікування. Якщо лікуватись будете у мене - консультація безкоштовна!
Оберіть місто
Ваш номер телефону
Нуль на початку номера вводити не потрібно
Ваше ім'я
Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Розповідаю про варикоз та способи лікування
Де я приймаю
Тернопіль
"Клініка Стахіва"
вулиця Клінічна, 1а
Рівне
"Ендоклінік"
вулиця О. Олеся, 13
Житомир
"Відновлення"
вулиця Любарська, 4
Інші лікувальні процедури
Процедури, якими я лікую серйозніші стадії варикозу
РЧА
Під дією радіочастотного випромінювання просвіт судини закривається і судина розсмоктується
ЕВЛК
Хвору судину нагрівають лазером зсередни. Під дією високої температури вена склеюється і поступово розсмоктується.
Біоклей
Я роблю маленький прокол і вводжу у вену спеціальний біологічний клей. Він склеює стінки вени. Таким чином за один сеанс можна лікувати одразу кілька судин.
Результати мого лікування
Результати лікування
Гортайте праворуч
Made on
Tilda